به اینستاگرام و لینکدین شهاب الدین متصل شوید.

برای دریافت شرایط همکاری به تلگرام پیام دهید.

کارنامک شهاب‌ الدین آشتیانی را از اینجا دریافت کنید.

تا زنده‌ام هنر می‌آفرینم…

اگر هـــدف‌ها مطــــرح شوند زیبایی مفهــــوم پیدا می‌کنـــد

اگر بگویند در یک جمله خودت را معرفی کن، می‌گویم؛ عکاس و طراح گرافیک ساکن ایران با بیش از ۱۷ سال سابقه هنری‌ و مسلط به نرم‌افزارهای طراحی گرافیک و فرانگاره‌‌ام.

تلاش می‌کنم سبک عکاسیم که بر پایه نور و رنگ بنا شده با ایجاد اثر هنری سورئال و رویاگونه و با خلق روایت یک داستان، منطبق با فرهنگ ایرانی در سراسر جهان شناخته شود. با طراحی‌هایم نیز سفری به دنیای درون خواهم داشت. حس می‌کنم طراحان به شکل بهتری می‌توانند معنای زندگی را پی ببرند. می‌خواهم حس مخاطب را تغییر و روحش را نوازش دهم.

دقت، پشتکار و عزت نفس را می‌توان در ویژگی‌های رسیدن به هر هدفی جستجو کرد. محصول تجربه‌های سال‌های گذشته‌ام بستری را برای تولد انسانی دقیق‌تر، هوشمندتر و متعالی‌تر فراهم کرده است. اینجا محل تولد یک «شهاب‌الدین» است که می‌خواهد الگوی سال‌های گذشته‌ خودش باشد. راهی پرفراز و نشیب و لذت‌بخش در پیش است. امید آن دارم با کسب اجازه از پروردگار و هماهنگی با او نیرومندتر شوم و بتوانم انسانی مفیدتر و اثرگذارتر در زندگی خودم و همه کسانی که بیننده و شنونده خوبی هستند باشم. از خداوند عمر طولانی و با عزت می‌خواهم. باشد که به همه ما امکان حرکت به سمت موفقیت بدهد.

به اینستاگرام و لینکدین شهاب الدین متصل شوید.

برای دریافت شرایط همکاری به تلگرام پیام دهید.

کارنامک شهاب‌ الدین آشتیانی را از اینجا دریافت کنید.
 
 
سبد خرید0
محصولی در سبد نیست
ادامه خرید
0